WSzW RzeszówBIP
WKU lista WKU Jarosław WKU Jasło WKU Mielec WKU Nisko WKU Rzeszow WKU Sanok
Szefowie WSzW
Środa, 21 lutego 2018 r.

SZEFOWIE WSzW

       
 płk mgr Józef MALIK
9.01.1965 r.
- 4.08.1976 r.
 płk mgr Emil CZELNY
p.o. 5.08.1976 r.
- 7.02.1977 r.
 płk mgr Stanisław PAWIŃSKI
8.02.1977 r.-4.12.1987 r.
  płk dypl. Aleksander KUCZYŃSKI
 p.o. 13.12.1981 r. - 07.1982 r.
       
 płk dypl. Adam ŚLIWA
20.12.1987 r.
-16.04.1991 r.
 płk dypl. Jerzy MARUSZAK
p.o.16.04.1991 r.
-22.06.1992 r.
 płk dypl. Józef MROCZKA
22.06.1992 r.
-14.05.2002 r.
 gen. bryg. Fryderyk CZEKAJ
14.05.2002 r.
-30.12.2003 r.
 
 płk dypl. Zbigniew SMOK
30.12.2003 r.
-05.04.2007 r.
 płk dypl. Zbigniew WINIARSKI
p.o.05.04.2007 r.
-20.06.2007 r.
 płk dypl. Witold PRZYBYŁA
20.06.2007 r.
-31.10.2011 r.
 płk dypl. Zbigniew WINIARSKI
01.11.2011 r. - 02.06.2016r.
 ppłk Roman DWORNIK
cz.p.o.02.06.2016r. - 18.07.2016r.
 płk dr inż. Mariusz STOPA
18.07.2016r. - obecnie